Страница священника

Информация с сайта священнослужителя автоматически выводится на другие сайты сети с помощью шорткодов.

Если нужно изменить данные о батюшке, достаточно сделать это в одном месте – в форме регистрации его сайта-визитки.

Фотография священнослужителя встанет на эту страничку самостоятельно, ее обязательно нужно добавить в консоли — пункт «Регистрация» — вкладка «Фото».

Пример сайта-визитки священнослужителя

Полезная информация по работе с сайтом священнослужителя:

Инструкции по созданию сайта священнослужителя
Шорткоды для вывода информации на сайте священнослужителя
Шорткоды для вывода духовенства на сайтах храмов/монастырей
Шорткоды для вывода духовенства на сайтах благочиний
Шорткоды для вывода духовенства на сайтах епархий
Шорткоды для вывода духовенства на сайтах митрополий
Шорткоды для вывода духовенства на сайте Церкви

Mитрополит Антоній (Онуфрій Іванович Вакарик)СтраницаУкраинская Православная Церковь, Черниговская епархия

Mитрополит Антоній (Онуфрій Іванович Вакарик)

Статус:
Некрополь
Дата рождения:
26.06.1926
Дата смерти:
15.07.2003

Биография

Народився 26 червня 1926 року.


У 1942 році був зарахований до числа братії Хрещатицького чоловічого монастиря в ім'я апостола Іоанна Богослова (Чернівецька єпархія). 2 лютого 1947 року був пострижений у чернецтво, а 27 травня 1950 року висвячений у сан ієромонаха.


1956 року вступив у МДС, потім - у МДА, яку закінчив 1964 року зі ступенем кандидата богослов'я. Продовжив навчання в аспірантурі при МДА.


З 5 листопада 1964 року служив у храмі на честь Покрова Богородиці в Москві.


7 лютого 1965 року возведений у сан архімандрита.


12 лютого 1965 року був хіротонісаний в єпископа Смоленського й Дорогобузького.


7 жовтня 1967 року призначений єпископом Сімферопольським і Кримським, з 31 травня 1973 року - єпископом Чернігівським і Ніжинським.


6 вересня 1974 року возведений у сан архієпископа, 25 лютого 1992 року - у сан митрополита.


15 липня 2003 помер. Похований на подвір'ї Свято-Троїцького кафедрального собору в Чернігові.